0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQShoqëri SQ

Për parregullsi teknike janë gjobitur 22 shoferë në rajonin Tetovë-Gostivar

SPB Tetovë informoi se dje në rajonin Tetovë-Gostivar është zbatuar kontroll i veprimit për kontrolle teknike të automjeteve të cilat kryejnë transport publik të udhëtarëve. Ka gjoba për 22 automjete të parregullta, si dhe sanksione për kundërvajtje kontestuese në komunikacion.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle