0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Për Obemajangun janë të interesuar Mançesteri siti dhe Barcelona

Futbollisti i Arsenalit, Pjer-Emerik Obamejang së shpejti mund të largohet nga ekipi londinez.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle