0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Për lehonën në Tetovë së pari do të bëhet analizë dhe mbikëqyrje profesionale, gjithçka që do të kuptojmë do ta publikojmë, porositi Filipçe

- Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe sot theksoi se së pari duhet të bëhet analizë për rastin në të cilin lehona nga Tetova me nekrozë në mitër përfundoi në Shkup, që të bëhet edhe mbikëqyrje profesionale, ndërsa gjithçka që do të marrin si dokument, siç njoftoi do të publikohet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle