0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Për imunitet kolektiv të vaksinohen mbi 80 për qind e qytetarëve, 226 raste aktive me Kovid-19

Që të arrihet imunitet kolektivi popullatës duhet të vaksinohen mbi 80 pë qind e qytetarëve. Ministri I Shëndetësisë, Venko Filipçe thotë se për këtë shkak vazhdimisht bëhen thorrje dhe zbatohen fushata me qëllim që të ngritet vetëdija e popullatës për nevojën e vaksinimit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle