0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Për herë të parë çmim për Invest North Macedonia nga Këshilli ndërkombëtar tregtar nga Uashingtoni

Agjencia për investime të huaja dhe promovim të eksportit e fitoi vendin e dytë në garën ndërkombëtar për kompanitë dhe organizatat më të mira nga e gjithë bota Go Global Awards 2021 organizuar nga Këshilli ndërkombëtar për tregti me seli në kryeqytetin amerikan Uashington.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle