Ballkan SQBallkan.portal SQ

Për gjashtë muaj policia shqiptare ka sekuestruar 1,2 tonë marihuanë, 110 kg kokainë, heroinë janë arrestuar 100 persona

Në vetëm 6 muajt e parë të këtij viti policia e Shqipërisë ka sekuestruar rreth 1.2 tonë kanabis. Një fenomen i ri është dhe kultivimi i lëndës narkotike në ambiente të mbyllura me ndihmën e llambave ku vetëm gjatë këtij 6 mujori janë zbuluar 15 shtëpi bari.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle