Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Për dy ditë nga Kievi dhe Sumi janë evakuuar 80.000 persona

- Gjithsej 80.000 persona për dy ditë arritën të ikin përgjatë korridoreve humanitare nga rajonet Kiev dhe Sumi, njoftoi zëvendëskryeministrja Irina Vereshçuk.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle