0_Web_Ballina – Sllajder SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Për disa ditë 586 zjarre në Greqi

Zjarrfikësit grekë, së bashku me zjarrfikësit nga më shumë se 20 vende që dërguan ndihmë, me vullnetarë dhe vendas tashmë disa ditë po luftojnë me zjarret aktive në të gjithë Greqinë, ndërsa akoma më kritike është në ishullin Evia, ku tashmë tetë ditë zjarret nuk janë vënë nën kontroll, njoftoi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle