0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Për dhjetë muaj në Dibër 42 aksidente trafiku

Në zonën e komunave Dibër dhe Qendrë Zhupë në periudhën janar-tetor 2021 janë regjistruar 42 aksidente trafiku.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle