0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Për dalje nga shteti në VK Tabanoc pritet rreth 45 deri 60 minuta

Intensiteti i komunikacionit në drejtimet rrugore jashtë mjediseve urbane është i matur. Në Vendkalimin kufitar Tabanoc, koha e pritjes për dalje nga shteti është rreth 45 deri 60 minuta, përderisa në vendkalimet e tjera kufitare nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga shteti, informojnë nga LAMM.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle