0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Për ambasadoren amerikane në Tiranë negociatat e BE-së me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut duhet të fillojnë pa anulim, Xhaçka u falënderua

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Juri Kim, në publikimin në Fejsbuk shkroi se e mbështet integrimin e Shqipërisë dhe të Maqedonisë së Veriut në Bashkimin Evropian, njëherësh duke e potencuar se procesi negociues duhet të fillojë pa anulim.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle