0_Magazinë.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Për 6 për qind është rritur numri i nxënësve në shkollat profesionale, 97 paralele duale në vitin e ri shkollor

Ministrja e Arsimit dhe Shkencës, Milla Carovska gjatë vizitës së sotme në shkollën e mesme “Goce Dellçev” në Vallandovë kumtoi se MASH-i formon shumë paralele duale për mësim më cilësor dhe më shumë nxënës në shkollat e mesme profesionale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle