0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Për 24 orë 54 raste të reja me Kovid-19 nga 3.087 teste të bëra, një person ndërroi jetë dhe 28 pacientë janë shëruar

– Ministria e Shëndetësisë informoi se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 3.087 teste, ndërsa janë regjistruar 54 raste të reja me Kovid-19. Ka ndërruar jetë një person nga Tetova, ndërsa janë regjistruar 28 pacientë të shëruar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle