Ballkan SQBallkan.portal SQ

Për 24 orë, 106 zjarre pyjore në Greqi

Për 24 orë në periudhë nga ora 19:00 ditën e mërkurë, deri në orën e njëjtë të ditës së djeshme, në Greqi janë regjistruar 106 zjarre pyjore dhe pothuajse të gjitha janë vendosur nën kontroll, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle