0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Pentagoni: Trupat ruse përfundimisht u tërhoqën nga Kievi dhe Çernigovi

- Trupat ruse përfundimisht u tërhoqën nga rajoni i Kievit dhe Çernigovit, njoftoi një funksionar i lartë i Pentagonit, transmetoi Bi-Bi-Si.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle