0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Pentagoni: SHBA-ja kundërshton ashpër operacionin e ri ushtarak të armatës turke në Siri

- Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Llojd Ostin, e ka njoftuar homologun e tij turk se "ashpër e kundërshton" operacionin e ri ushtarak turk në Siri dhe ka shprehur shqetësim për përshkallëzimin e situatës në atë shtet, njoftoi Pentagoni.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle