Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Pentagoni: Rusia i përsërit gabimet e njëjta

Përfaqësues anonimë të Pentagonit kanë deklaruar se armata ruse i bën gabimet e njëjta në pushtimin e disa pjesëve nga Ukraina lindore, si dhe gjatë përpjekjes për okupim të të gjithë vendit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle