Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Pentagoni: Programi raketor i Phenianit është kërcënim për fqinjët

Ushtria amerikane kumtoi se testet raketore të kryera nga Koreja e Veriut këtë fundjavë paraqesin “kërcënim” për fqinjët e vendit dhe komunitetit ndërkombëtar.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle