0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Pentagoni është bllokuar, të shtëna në afërsi të një stacioni metroje

– Ndërtesa e Pentagonit në Uashington është bllokuar dhe asnjë nga të punësuarit nuk lejohet të largohen, pasi kishte të shtëna në afërsi të një stacioni të metrosë, njoftoi Agjencia për Mbrojtje Ushtarake e Pentagonit në Tuiter.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle