0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Pentagoni: Dy kamikazë dhe sulmues të armatosur të Shtetit Islamik morën pjesë në sulmin në Kabul

Të paktën dy kamikazë kanë marrë pjesë në sulmin terrorist në aeroportin në Kabul, ka bërë të ditur Ministria amerikane e Mbrojtjes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle