Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Pentagon: SHBA-ja do të vazhdojë me evakuimin e Afganistanin në javët e ardhshme

SHBA-ja mbetet e përkushtuar në tërheqjen nga Afganistani dhe do të tentojnë të evakuojnë sa është e mundur më shumë shtetas amerikanë dhe përkthyes afganë gjatë javëve të ardhshme, deklaroi sot zëdhënësi i Pentagonit, Xhon Kirbi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle