Botë SQBotë.Portal SQ

Pentagon: Rusia ka përforcuar forcat ushtarake në kufirin me Ukrainën gjatë kësaj fundjave

Rusia i përforcoj forcat e saja të shpërndara në kufirin me Ukrainën gjatë fundjavës, deklaroi sot zëdhënësi i Pentagonit Xhon Kirbi dhe përskaj paralajmërimit të Moskës se përfundon disa nga stërvitjet ushtarake.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle