Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Pengohet trafikimi i 992 kg marihuanë nga Shqipëria drejt Italisë

Tiranë, 9 gusht 2022 (MIA) - Policia e Republikës së Shqipërisë në bashkëpunim me Guarda di financa dhe Fronteksin, ka penguar trafikimin  e rreth një tonë marihuanë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle