0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Pendarovski: Zhbllokimi i rrugës drejt BE-së varet vetëm nga një shtet

Zhbllokimi i rrugës drejt Bashkimit Evropian varet vetëm nga një shtet. Bllokada është vendosur nga Sofja dhe vetëm Sofja mund ta heqë, deklaroi mbrëmë presidenti i shtetit Stevo Pendarovski.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle