0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Pendarovski: Vizita e Donfrid konfirmim për përkrahjen e fuqishme amerikane për stabilitetin rajonal

Vizita e Karen Donfrid, ndihmës sekretarja shtetërore për çështje evropiane dhe euroaziatike e SHBA-së, është konfirmim për përkrahjen e fuqishme amerikane për stabilitetin rajonal dhe për rëndësinë nga konsolidimi i mëtejshëm i proceseve demokratike në rajon, vlerëson presidenti Stevo Pendarovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle