0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQSektori civil SQShoqëri SQ

Pendarovski u takua me përfaqësuesit e Unionit kombëtar të shurdhërve dhe me probleme në dëgjim dhe Shoqatës së tyre folklorike “Tradita folklor”

Aktivitetet vijuese të Unionit kombëtar të personave të shurdhër dhe me probleme në dëgjim të Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe aktivitetet e shoqatës folklorike të personave të shurdhër dhe me probleme në dëgjim "Tradita folklor" ishin në fokus të takimit të presidentit Stevo Pendarovski dhe përfaqësuesve nga unioni dhe shoqata.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle