0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Pendarovski. Të ndërtojmë model të rritjes ekonomike rezistente ndaj krizave

Në periudha të prishjes së normalitetit, rezistenca varet nga adoptimi dhe vendosmëria. Të ndërtojmë model të rritjes ekonomike, rezistente ndaj krizave, porositi sot presidenti Stevo Pendarovski në fjalimin në ditën e dytë të Forumit ekonomik-financiar të Shkupit (FEFSH), që po mbahet në Shkup, nën patronatin e Ministrisë së Financave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle