0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Pendarovski: Të mësuar nga humanizmi, zelli dhe nderi i Shën Klimentit të Ohrit të kontribuojmë drejt ndërtimit të botës më të mirë

- Presidenti Stevo Pendarovski, me rastin e festës së krishterë Shën Klimenti i Ohrit i dërgoi urime Zotëri Zotëri Stefanit, Kryepeshkopit të Ohrit dhe të Maqedonisë dhe Justinian Prima dhe gjithë besimtarëve të fesë ortodokse.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle