0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Pendarovski: Të luftojmë për valorizim të vërtetë të secilit punëtor

Presidenti Stevo Pendarovski dërgoi urim me rastin e Ditës së punës, me porosi se Një Maji është mundësi e vërtetë për përkujtim të synimit tonë drejt një shoqërie më të mirë dhe më të drejtë, evropiane.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle