0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Pendarovski: Rezervat e mallrave të shtetit janë përplot, problem do të jetë nëse vazhdon më gjatë kriza në Ukrainë

Shteti ka rezerva të mallrave për përmbushjen e nevojave të qytetarëve, por problemi mund të jetë nëse kriza në Ukrainë vazhdon më gjatë dhe atëherë do të ketë nevojë për ndërhyrje eksportuese, deklaroi sot presidenti Stevo Pendarovski duke qenë mysafir në “Utrinski Brifing”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle