0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Pendarovski: Qeveria pretendon se nuk do të ketë kufizime të energjisë elektrike

Sipas asaj që di dhe dihet publikisht deri më tani, Qeveria pretendon se nuk do të ketë kufizime të energjisë elektrike. Qeveria pretendon se do të kemi probleme për të blerë energjinë me çmime relativisht të volitshme për ekonominë tonë. Por që do të ketë sasi, do të ketë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle