0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQVideo deklaratë SQ

Pendarovski: Propozimi francez është kompromis i pranueshëm transitor, nuk do të jetë as fitore, e as debakël

Propozimi i modifikuar francez është kompromis tranzitor për një nga fazat e integrimit evropian, në të cilin janë thelbësore tre elemente dhe për këtë propozimi në këtë format është i pranueshëm, deklaroi presidenti Stevo Pendarovski pas seancës së Këshillit të Sigurisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle