0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Pendarovski përmes një video-lidhje ka biseduar me pjesëtarët e armatës në misionet ndërkombëtare paqësore

- Presidenti dhe komandanti suprem i forcave të armatosura, Stevo Pendarovski, sot përmes një video-lidhje ka biseduar me pjesëtarët e Armatës, të shpërndarë në misionet paqësore KFOR në Republikën e Kosovës, Altea në Bosnjë e Hercegovinë, EUTM - RCA, në Republikën Qendrore Afrikane dhe UNIFILL në Liban.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle