0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Pendarovski për vizitë zyrtare në Mal të Zi

Presidenti Stevo Pendarovski nesër dhe pasnesër do të qëndrojë për vizitë zyrtare dyditore  në Mal të Zi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle