0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Pendarovski për vizitë në kazermën “Jane Sandanski” në Shtip

Presidenti Stevo Pendarovski sot e vizitoi kazermën "Jane Sandanski" në Shtip, ku eprorët e saj e informuan për kushtet e punës të pjesëtarëve të Armatës dhe aktivitetet e tyre rrjedhëse.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle