0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Pendarovski: Për tema historike, nuk e kam ndërmend të udhëtoj për në Sofje

Presidenti i shtetit, Stevo Pendarovski sonte vlerësoi se retorika ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë në periudhën e fundit është qetësuar, për çka si arsye e përmendi kornizën e miratuar negociuese.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle