0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQIntervistë SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQMIA Investigon SQPolitikë SQVideo deklaratë SQ

Pendarovski për MIA-n: Marrëdhëniet dypalëshe midis Maqedonisë së Veriut dhe Greqisë po hyjnë në rrjedhë normale

Përshtypje dhe porosi, takime me Sakelaropulos dhe Micotakis, Marrëveshja e Prespës dhe rezistenca e mundshme nga Greqia, mundësitë për bashkëpunim, energjia dhe afrimi i të rinjve, por edhe për rivizitë të mundshme të Presidentit grek në Shkup. tha kreu i shtetit Stevo Pendarovski në intervistën për MIA-n.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle