0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Pendarovski për MIA-n: Është mirë që BE-ja sërish përqendrohet në Ballkanin Perëndimor dhe në fokus e mban çështjen tonë

 Është mirë që Bashkimi Evropian po përpiqet të përqendrohet në Ballkanin Perëndimor dhe në këtë rast e mban në fokus çështjen tonë, thotë presidenti Stevo Pendarovski në intervistën për MIA-n  lidhur me samitin BE - Ballkani Perëndimor në Bërdo afër Kranjës në Slloveni.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle