0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Pendarovski për Gërliq Radman: Jemi gati dhe presim fillimin e negociatave me BE-në sa më parë

Presidenti Stevo Pendarovski sot e priti ministrin kroat për Punë të Jashtme dhe Çështje Evropiane, Gordan Gërliq Radman, i cili po qëndron për vizitë në vend, me ç'rast shprehi gatishmërinë dhe pritjen për mbajtjen e konferencës së parë ndërqeveritare sa më shpejt dhe fillimin e negociatave për anëtarësim në BE.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle