0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Pendarovski – Pavleski: Të gjithë faktorët relevantë të ndërtojnë ambient të parashikueshëm afarist

Është e domosdoshme të gjithë faktorët relevantë në shtet të ndërtojnë ambient të parashikueshëm afarist, tha presidenti Stevo Pendarovski në takimin e sotëm me drejtorin e Agjencisë për investime të huaja dhe promovim të eksportit, Dejan Pavleski.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle