0_Maqedoni.Portal SQHendboll SQPolitikë SQShoqëri SQ

Pendarovski pati takim me ekipin kombëtar të kadetëve të hendbollit për femra

Pas fitores së Kampionatit B evropian të kadetëve të hendbollit për femra në Klapeida, Lituani, presidenti Stevo Pendarovski këtë pasdite i priti lojtaret e hendbollit dhe stafin profesional të ekipit kombëtar të kadetëve femra – seletimi deri në 17 vjet (U17), selektuesi Lubomir Savevski dhe presidenti i FHF, Zhivko Mukaetov.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle