0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQ

Pendarovski: Ngushëllime deri te familjet e viktimave, të lënduarve ju dëshiroj shërim të shpejtë

Presidenti Stevo Pendarovski në profilin e tij në Fejsbuk shprehu ngushëllime deri te familjet dhe të afërmit e viktimave në zjarrin që shpërtheu sonte rreth orës 21 në kovid qendrën në Tetovë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle