0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Pendarovski: Nëse nuk kemi shumicë të qartë prej 6 votash, do të jetë edhe më keq se kriza politike aktuale

Presidenti Stevo Pendarovski vlerëson se shteti është në krizë politike dhe nëse nuk ka shumicë të qartë do të bëhet akoma më keq.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle