0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Pendarovski: Nëse janë 61 vota, do të shkohet në zgjedhje, por fakt është se shtetit i mungon periudhë pa zgjedhje

Presidenti i shtetit, Stevo Pendarovski vlerëson se shumë rëndë do të arrihen  61 vota në Parlament që ai të vetëshpërndahet dhe të shkojë në zgjedhje të parakohshme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle