0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Pendarovski: Në Vitin 2022 me shpresë dhe besim të ndërtojmë shoqëri prosperuese

Presidenti Stevo Pendarovski me rastin e festave të fundvitit ka dërguar urim deri te qytetarët e Republikës së Maqedonisë së Veriut me dëshirën për ditë festive të qeta dhe shumë shëndet në Vitin e Ri 2022.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle