0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Pendarovski në takim me udhëheqësen e sapoemëruar të Gete-Institut Shkup, Ostvald-Rihter

Presidenti Stevo Pendarovski sot realizoi takim me udhëheqësen e sapoemëruar të Institutit Gete Shkup, Katrin Ostvald-Rihter, në të cilin  është njoftuar me punën aktuale të institutit, në drejtim të bashkëpunimit kulturor dhe arsimor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle