Makedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Pendarovski në takim me ministrat e Çështjeve Evropiane të Irlandës dhe Finlandës

Presidenti Stevo Pendarovski sot ka realizuar takim me ministrin shtetëror irlandez për Çështje Evropiane, Tomas Birnd dhe me ministren finlandeze të Çështjeve Evropiane, Tuti Tupurainen, të cilët janë për vizitë të përbashkët në Maqedoninë e Veriut, informoi pres-shërbimi i presidentit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle