0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Pendarovski në Stokholm në takime me përfaqësues të SIDA-s, Fondacionit Nobel dhe tink-tenk organizatave

Presidenti Stevo Pendarovski gjatë vizitës së punës në Mbretërinë e Suedisë, sot në Stokholm ka pasur takime me përfaqësues të Agjencisë suedeze për bashkëpunim ndërkombëtar dhe zhvillim – SIDA, përfaqësues të Fondacionit Nobel, si dhe të organizatave udhëheqëse politike dhe tink-tenk organizatave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle