0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Pendarovski në Samitin virtual të jashtëzakonshëm të NATO-s për Ukrainën

Presidenti Stevo Pendarovski sot do të marrë pjesë në Samitin virtual të jashtëzakonshëm të NATO-s, në nivel të shefave të shteteve dhe qeverive.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle