0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQPolitikë SQ

Pendarovski në Samitin global virtual për luftë kundër Kovid-19: Fundi i pandemisë dhe rimëkëmbja

Presidenti Stevo Pendarovski sot do të mbajë fjalim në Samitin global virtual për luftë kundër Kovid-19: Fundi i pandemisë dhe rimëkëmbja, organizuar nga presidenti amerikan Xhon Bajden.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle